Iz protesta! Opozicija napustila sjednicu Narodne skupštine o visokom predstavniku
Predstavnici opozicije upravo su napustili sjednicu Narodne skupštine RS na kojoj se raspravlja o odlukama visokih predstavnika iz protesta jer smatraju da se raspravom koja se vodi degradira Narodna skupština.
