Načelnik Višegrada nakon odluke skupštine: Zbog izglasavanja opoziva obratiću se svim instancama
Iskoristiću svoje zakonsko pravo da se obratim svim instancama jer su sve optužbe protiv mene paušalne, izjavio je načelnik Višegrada Mladen Đurević.
Iskoristiću svoje zakonsko pravo da se obratim svim instancama jer su sve optužbe protiv mene paušalne, izjavio je načelnik Višegrada Mladen Đurević.