Načelnik Višegrada nakon odluke skupštine: Zbog izglasavanja opoziva obratiću se svim instancama

Iskoristiću svoje zakonsko pravo da se obratim svim instancama jer su sve optužbe protiv mene paušalne, izjavio je načelnik Višegrada Mladen Đurević.

Skupština opštine Višegrad izglasala je inicijativu o njegovom opozivu. Inicijativu je podržalo 11 odbornika iz sedam stranaka. Protiv ih je bilo deset.
Đurđević ističe da samo održavanje kolegijuma Skupštine opštine Višegrad i zakazivanje tematske sjednice na kojoj je izglasan opoziv nije u skladu sa zakonom, statutom i poslovnikom, piše RTRS.