Nedeljko Čubrilović primljen na UKC RS u Banjaluci
Predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljko Čubrilović juče poslije podne primljen je u Univerzitetsko-kliničkom centru Banjaluka zbog pogoršanja opšteg zdravstvenog stanja.
– Doktori Kliničkog centra postupili su veoma profesionalno i odredili adekvatnu medicinsku terapiju nakon čega je zdravstveno stanje Čubrilovića znatno poboljšano ali, do potpunog oporavka, neophodno je da bude pod ljekarskim nadzorom – saopšteno je iz Narodne skupštine Srpske.
Izvor:(RTRS)
