Reagovala predsjednica Srpske: Ovi opozicionari su stvarno smiješni
Predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da kada opozicionari, kao izborni gubitnici, organizuju proteste protiv naroda koji ih ni ovaj put nije izabrao, onda je to demokratija i kobajagi prihvatljivo, a kada vladajuća koalicija, kao izborni pobjednici, organizuje miting kao znak većinske volje građana, onda kažu da se time prave podjele među narodom.
