Salkić čestitao Stanivukoviću: “Srpski nacionalizam pobijeđen u Banjaluci, zajedno da gradimo jedinstvenu BiH”

Na Twitter nalogu koji je potpisan kao Ramiz Salkić, potpredsjednik Republike Srpske iz reda bošnjačkog naroda upućena je čestitka Drašku Stanivukoviću povodom izbora za gradonačelnika Banjaluke.

“Srpski nacionalizam je pobijeđen u Banjaluci. Čestitam Drašku Stanivukoviću i nadam se da će promjena doći u cijelom bh. entitetu i da ćemo zajedno graditi jedinstvenu BiH. Mislim da Draško jeste za to”, napisao je Salkić na Tviteru.

https://twitter.com/RamizSDA/status/1328977886435553281