Teške vijesti! Bitku sa opakom koronom izgubile još dvije osobe u Srpskoj

U posljednja 24 sata u Republici Srpskoj preminule su još dvije osobe zaražene virusom korona.

Preminule osobe su iz Šekovića i Ljubinja.

Oznake: korona, Srpska