Višković najavio: Tražiću sjednicu parlamenta o imenovanjima tri ministra
Početkom marta tražiću održavanje sjednice Narodne skupštine Republike Srpske na kojoj bi trebalo da budu imenovana tri nedostajuća ministra u Vladi, izjavio je premijer Srpske Radovan Višković.
