Višković se osjeća dobro! Premijer Srpske se oporavio od korona virusa FOTO

Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković se osjeća dobro.

Nakon negativnog rezultata PCR testa na prisustvo virusa korona (SARS-CoV-2) i isteka perioda izolacije, a prema protokolu liječenja oboljenja COVID-19, smatra se oporavljenim, piše u saopštenju Vlade RS na zvaničnom Tviter profilu.

“Premijer Radovan Višković u narednim danima vratiće se redovnim aktivnostima u Vladi Republike Srpske”, navodi se dalje.