Višković se osjeća dobro! Premijer Srpske se oporavio od korona virusa FOTO
Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković se osjeća dobro.
Nakon negativnog rezultata PCR testa na prisustvo virusa korona (SARS-CoV-2) i isteka perioda izolacije, a prema protokolu liječenja oboljenja COVID-19, smatra se oporavljenim, piše u saopštenju Vlade RS na zvaničnom Tviter profilu.
Предсједник Владе Радован Вишковић се осјећа добро. Након негативног резултата PCR теста на вирус корона и истека периода изолације, а према протоколу лијечења, сматра се опорављеним.
Премијер Вишковић у наредним данима вратиће сe редовним активностима у Влади Републике Српске.
— Влада Републике Српске (@Vlada_Srpske) July 27, 2020
