Zaražen još jedan ministar: Petar Đokić pozitivan na korona virus
Ministar energetike i rudarstva Republike Srpske, Petar Đokić, pozitivan je na korona virus, saopšteno je iz ovog ministarstva.
Lider Socijalističke partije se osjeća dobro, a sve ranije planirane aktivnosti i sastanci ministra biće otkazani, dodaje se u saopštenju.
