Zaželio mu dobrodošlicu: Dodik u Banjaluci razgovarao sa igumanom manastira Hilandar FOTO

Dragan | BL Portal

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik danas je u Banjaluci razgovarao sa igumanom manastira Hilandar Metodijem.

– Srećan sam što će narednih dana u Republici Srpskoj boraviti iguman manastira Hilandar Metodije. Tokom današnjeg razgovora zaželio sam mu dobrodošlicu i zahvalio što je prihvatio moj poziv i došao u posjetu Banjaluci i Srpskoj – napisao je Dodik na Tviteru.