Čovjek umro u tramvaju: Pozlilo mu vjerovatno zbog vrućine
U Zagrebu je preminuo muškarac kome je pozlilo u tramvaju u naselju Dubrava najvjerovatnije od velike vrućine, javljaju hrvatski mediji.
U Zagrebu je preminuo muškarac kome je pozlilo u tramvaju u naselju Dubrava najvjerovatnije od velike vrućine, javljaju hrvatski mediji.