Crna Gora: Rasprava o izboru nove Vlade odgođena za 2. decembar

Sjednica na kojoj će biti razmatran izbor nove Vlada Crne Gore odgođena je za 2. decembar, saopštio je predsjednik Skupštine Aleksa Bečić.

“Nakon današnjih konsultacija i dogovora sa šefovima svih poslaničkih klubova, dogovoreno je da sjednica povodom donošenja Odluke o dopuni Poslovnika sa ciljem omogućavanja funkcionisanja Skupštine u uslovima epidemije kovida 19, bude održana 23. novembra, a sjednica povodom izbora nove Vlade 2. decembra”, objavio je Bečić na Tviteru.

Želeći da izbjegne zloupotrebe, podjele, neslaganja, skretanje pažnje sa gorućih tema i izbora nove Vlade, Bečić je naveo da je spreman na svakom koraku da da doprinos pomirenju, koheziji i pogledu u budućnost, uz uvažavanje zahtjeva i stavova opozicije.