Demonstranti otjerali Borisa Tadića VIDEO
Sa grupom demonstranata u centru Beograda susreo se večeras i bivši predsjednik Srbije Boris Tadić, kojem su demonstranti poručili da treba da ide kući i da mu tu nije mjesto.
“Spasi Srbiju i ubi se, Bori se, Bori se…” – orilo se na uglu Kneza Miloša i Takovske.
Tadić nije ragovao na skandiranje demonstranata.
Demonstranti teraju bivšeg predsednika Srbije Borisa Tadića @BorisTadic58 pic.twitter.com/DTC1ySTdD4
— nova.rs (@novarsonline) July 8, 2020
