Drama u osnovnoj školi: Učenik donio oružje, policija intervenisala

Dragan | BL Portal

Prava drama dogodila se danas u Osnovnoj školi “Stefan Nemanja” na Senjaku u Beogradu kada je jedan đak navodno donio pušku u školu.

Policija je odmah pozvana i oni su izašli na lice mjesta.

U školi je jedno vrijeme trajalo takoreći opsadno stanje jer je intervenisao veliki broj policajaca, nezvanično saznaje portal Nova.

Oznake: Drama, oružje, škola