Hitna pomoć oživljavala muškarca: Nesrećnom čovjeku pozlilo dok je bio u automobilu

Ekipa Hitne pomoći intervenisala je danas kod “Buvljaka” na Novom Beogradu.

Oživljavali su muškarca kome je, prema prvim nezvaničnim informacijama, pozlilo dok je bio u automobilu.
Hitna pomoć je brzo stigla na lice mjesta, piše Telegraf.