Isključen iz saobraćaja: Vozio 225 kilometara na sat na dijelu puta gdje je ograničenje 60
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije, Uprave saobraćajne policije isključili su iz saobraćaja četrdesetčetvorogodišnjeg muškarca koji je upravljajući vozilom prekoračio brzinu za 165 kilometara na sat.
On je noćas u Vrčinu, na putu Beograd – Mladenovac, vozio 225 kilometara na sat na dijelu puta gde je ograničenje 60, saopštio je MUP.
Protiv vozača će biti podnijeta odgovarajuća prekršajna prijava
