Jeziva nesreća! Djevojčica (11) ispala iz kombija kojim je putovala u školu
Djevojčica Ž. A. (11) iz Kaone, kod Vladimiraca juče je teško povrijeđena kada je ispala iz kombija kojim je putovala u školu, saznaje Telegraf.rs.
– Vrata na kombiju su ostala otvorena i devojčica je ispala na put. Zadobila je povrede glave i ležala je bez svesti. Vozač kombija je ostao priseban da dete uzme u naručje i preveze u hitnu službu odakle je transportovana u šabačku bolnicu – naveo je naš izvor.
Uviđaj na mjestu nesreće obavili su pripadnici policije i dežurni javni tužilac, a protiv vozača D.M. biće podnijeta krivična prijava za teško djelo protiv bezbjednosti saobraćaja.
