Mještani tvrde da nije prvi put! Jedna osoba u bolnici nakon što je jela pljeskavicu

Prema svjedočenju pojedinaca, nekoliko ljudi osjetilo je tegobe nakon konzumiranja pljeskavice iz prodavnice brze hrane iz Kosjeriću.

Jedna osoba potražila je ljekarsku pomoć. Jedna osoba primljena je u Zdravstveni centar Užice sa simptomima trovanja hranom.
Stabilnog je opšteg stanja i van životne opasnosti, potvrđeno je za RINU u ovoj zdravstvenoj ustanovi.
Mještani kažu da ovo nije prvi slučaj trovanja brzom hranom u opštini Kosjerić i apeluju na nadležne inspekcije da što prije obavi neophodne provjere.