Nesreća u centru grada: Teretno vozilo prešlo pješaku preko noge

Dragan | BL Portal

Kod željezničke stanice u Beogradu jutros oko 10.20 časova došlo je do teške nesreće u kojoj je oboren pješak (73).

Vozilo Hitne pomoći prevezen je u Urgentni centar, a zbog zadobijenih povreda amputirana mu je desna potkoljenica, prenose Novosti.