Operisana bivša predsjednica: Kolinda Grabar-Kitarović morala pod “nož”
Bivša hrvatska predsjednica i članica Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOO) Kolinda Grabar-Kitarović u petak je u Kliničko-bolničkom centru Zagreb podvrgnuta operaciji.
Kako Јutanji list piše, očekuje je višemjesečni oporavak.
Ona je operisala diskus herniju na vratnom dijelu kičme, a operacija je, kako saznaje list, prošla dobro.
Grabar-Kitarovićeva će u subotu će biti puštena iz bolnice.
