Oporavak od korone se iskomplikovao: Boris Tadić se javio iz bolnice FOTO

Bivši predsjednik Srbije Boris Tadić potvrdio je da se nalazi u bolnici “Dragiša Mišović” zbog, kako je naveo, određenih komplikacija u oporavku od upale pluća izazvane korona virusom.

Tadić je na Tviteru napisao da će u bolnici biti ponovo još nekoliko dana i da se dobro osjeća.
“Molim vas, čuvajte se”, napisao je Tadić.

Tadić je prije desetak dana izašao iz bolnice, gdje je bio na liječenju zbog kovida 19.