Ovo je prijeteća poruka zbog koje je uhapšen muškarac “Uzeću pušku, za dva dana pobiću sve”

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su D. J. (41) zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo izazivanje panike i nereda.

On je na svom profilu napisao da će uzeti pušku i pobiti sve stanovnike Rume.
“Uzeću pušku, za dva dana pobiću cijelu Rumu. Majko i Beograde, mirno spavajte, moj tim broji oko 9.000 ljudi, hoćemo Vojvodinu kao državu”, napisao je, između ostalog, D.J., piše Blic.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.