Policija isključila iz saobraćaja muškarca: Vozio nadrogiran sa isteklom vozačkom dozvolom

Dragan | BL Portal

Pripadnici saobraćajne policije u Beogradu isključili su danas iz saobraćaja 31. godišnjeg muškarca, koji je upravljao vozilom “opel vektra” sa isteklom vozačkom dozvolom i pod dejstvom narkotika.

Policija je vozača zaistavila u Ulici cara Dušana u Zemunu i testom je utvrđeno da je pozitivan na amfetamin i metamfetamin, saopštila je PU Beograd.

On je zadržan u službenim prostorijama policije i protiv njega će biti podnijete odgovarajuće prekršajne prijave, prenosi Tanjug.