Policija se većinski povukla: Pušten saobraćaj kod OŠ “Vladislav Ribnikar”

Dragan | BL Portal

Jake policijske snage, koje su danas bile prisutne u OŠ “Vladislav Ribnikar”, većinom su se povukle, a saobraćaj je normalizovan, javlja izvještač Tanjuga sa lica mjesta.

Manji broj policajaca ostao je ispred škole, koja je i dalje zatvorena. Uviđaj je završen.

Građani i djeca polažu cvijeće i pale svijeće u blizini begradske škole, u kojoj je danas jedan učenik ubio osam učenika i čuvara.