Policija uhapsila kćerku: Pretukla majku, pa je isjekla nožem

Beogradska policija uhapsila je M. J. (30) zbog sumnje da je juče pretukla majku N.J. (62), pa je isjekla nožem po tijelu.

Nesrećna žena primljena je u bolnicu na Bežanijskoj kosi gde je nakon ukazane ljekarske pomoći puštena na kućno liječenje.

Istragu vodi Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu koje je naredilo policijsko zadržavanje do 48 sati.

M. J. će odgovarati za nasilje u porodici, prenosi “Informer”.

Oznake: Beograd, kćerka, majka