Policija upala na korona žurka: Vlasnik lokala i 50 ljudi dobili prijave
Komunalna milicija “razbila” je večeras oko 20.15 sati još jednu korona žurku u kafiću u Makedonskoj ulici u Beogradu, gdje je zatekla 50 osoba.
Komunalna milicija “razbila” je večeras oko 20.15 sati još jednu korona žurku u kafiću u Makedonskoj ulici u Beogradu, gdje je zatekla 50 osoba.