Reagovali nadležni organi: Birač polomio glasačku kutiju

Dragan | BL Portal

Kako je saopštio direktor Republičke izborne komisije Vladimir Dimitrijević tokom današnjeg glasanja nije bilo većih nepravilnosti ali je prijavljeno da je jedan glasač u Surdulici polomio glasačku kutiju.

“Što se tiče sprovođenja biračkog procesa, na biračkom mjestu, kako smo dobili informaciju, u Surdulici jedan birač polomio kutiju za glasanje”, rekao je i dodao:

“Nadležni organi su reagovali i biće priveden pravdi i nadležni organi će reagovati u skladu sa svojim zakonskim ovlašćenjima”, prenosi Telegraf.

Oznake: Surdulica