Skok u smrt: Pacijentkinja skočila sa trećeg sprata kovid bolnice
Pacijentkinja u kovid bolnici u Kruševcu izvršila je samoubistvo skočivši sa trećeg sprata, potvrđeno je u MUP-u.
Žena (68) je izvršila samoubistvo oko 14.30 časova, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
U toku je uviđaj.
