Teško povrijeđen pri padu sa trotineta, ali tu se njegove nevolje ne završavaju

Vozač električnog trotineta zadobio je teške povrede pri padu sa ovog prevoznog sredstva, ali tu se njegove nevolje ne završavaju.

On je vozio električni romobil Industrijskom ulicom u Požegi, najprije trotoarom, a zatim je sišao na put uprkos tome što je to zabranjeno saobraćajnim znakom, saopštila je policija.

Prilikom silaska, usljed neprilagođene brzine, izgubio je kontrolu i pao na ulicu.

Takođe je utvrđeno da za vrijeme vožnje nije nosio zaštitnu kacigu.

U saobraćajnoj nesreći 36-godišnjak je teško povrijeđen i protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja, te će morati da plati kaznu.