Tone splav u Beogradu: Popustio ponton, polovina se već nalazi u vodi FOTO
Splav Gabbiano na Dunavu na Novom Beogradu počeo je da tone.
Kako saznajemo na licu mesta polovina splava već se nalazi u vodi.
Splav je počeo da tone sinoć, saznajemo na licu mesta.
Nije bilo gostiju i niko nije povređen.
Na licu mesta zatekli smo jednog radnika, koji je kazao da je popustio ponton.
