Treći protest u Beogradu: Blokiran saobraćaj ispred Skupštine
U organizaciji dijela opozicije u centru Beograda se danas održava protest.
Učesnici protesta su ispred Narodne skupštine oko 17.45 blokirali saobraćaj u tom dijelu Bulevara kralja Aleksandra, kao i raskrsnice sa Kneza Miloša, to jest Takovskom ulicom.
Plan protesta, prema pisanju medija, je da od Narodne Skupštine krenu ka Gazeli, a da potom auto-puta dođu do Ušća, onda i do Brankovog mosta.
Ovo je treći protest.
