U garaži kuće pronašli je roditelji: Ubila se djevojčica od svega 15 godina
Djevojčica (15) počinila je samoubistvo u novopazarskom prigradskom naselju Jerka.
Djevojčica (15) počinila je samoubistvo u novopazarskom prigradskom naselju Jerka.