U garaži kuće pronašli je roditelji: Ubila se djevojčica od svega 15 godina

Djevojčica (15) počinila je samoubistvo u novopazarskom prigradskom naselju Jerka.

Ova informacija potvrđena je u policiji.
Djevojčicu su u garaži kuće pronašli roditelji, piše Blic.