Uz prijetnju sjekirom uzeo novac i cigarete: Policija rasvijetlila brutalno razbojništvo

Novosadska policija uhapsila je S. V. (41) iz tog grada zbog sumnje da je 30. januara počinio krivično djelo razbojništvo.

Novosađanin se tereti da je uz pretnju sjekirom oduzeo novac i cigarete od radnika prodavnice na Novom naselju.

Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati i uz krivičnu prijavu biće priveden,u Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu, piše Kurir.