Zaposleni evakuisani: Dojava o bombi u Višem sudu u Podgorici

Dragan | BL Portal

Viši sud u Podgorici dobio je dojavu o postavljenoj bombi.

Samostalna savjetnica za odnose sa javnošću Marija Raković rekla je za podgorički portal CdM da su zbog dojave o bombi zaposleni evakuisani iz zgrade suda.

“Naređena je evakuacija, provjere su u toku”, kazali su za CdM iz policije.