Zbog sumnje na zloupotrebu službenog položaja: Uhapšeni bivši članovi Odbora direktora “Plantaže”
Šest bivših članova Odbora direktora podgoričke kompanije “Plantaže” uhapšeno je jutros zbog sumnje na zloupotrebu službenog položaja u privrednom poslovanju, a u pretresima na više lokacija oduzete su desetine hiljada evra, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
