Borac definitivno na Gradskom stadionu dočekuje Sutjesku

UEFA je danas i zvanično potvrdila da će se utakmica prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Borca i Sutjeske igrati u Banjaluci, na Gradskom stadionu.

Sporna, poslije žrijeba, je bila situacija sa virusom korona, međutim sada dileme nema, iz Niona su presjekli i nakon osam godina Borac će svoj prvi evropski meč igrati u Gradu na Vrbasu, saopšteno je iz FK Borac.