Bori se za život! U teškom stanju trener kojeg je na treningu pogodio grom
Trener mladih kategorija FK “Jagodina” Stefan Pavlović, koga je sinoć udario grom za vrijeme treninga, upućen je na liječenje na VMA, izjavio je Tanjugu zamjenik direktora Opašte bolnice u Jagodini dr Vladimir Nedeljković.
“Pacijent je u pratnji ekipe anesteziologa upućen na VMA, prije pola sata, gdje je dogovoren prijem”, rekao je Nedeljković Tanjugu oko 14 sati.
Nedeljković je jutros izjavio za Tanjug, da je Pavlović u vještačkoj komi i da se ljekari bore za njegov život.
Pavlovića je sinoć oko 18.40 minuta udario grom na terenu, gdje mu je pružena prva pomoć a u Opštu bolnicu, dovezen je oko 19 sati i tada je bio u “kliničkoj smrti”, ozjavio je sinoć Tanjugu jedan ljekar ove zdravstvene ustanove.
