Brazilska fudbalska legenda je bolje! Pele nakon skoro mjesec dana izašao iz bolnice

Brazilska fudbalska legenda Pele, koji je imao višemjesečne zdravstvene probleme, otpušten je iz bolnice, saopštila je danas bolnica “Albert Ajnštajn” u Sao Paolu, dodajući da je pacijent stabilan.

“Pacijent je stabilan i nastaviće sa liječenjem tumora debelog crijeva koji je identifikovan u septembru”, navodi se u saopštenju.
Pele /81/ je 8. decembra primljen u bolnicu na liječenje.
On je podvrgnut operativnom zahvatu u septembru i proveo je u bolnici skoro mjesec dana.
Bolnica je tada objavila da će morati da primi hemoterapiju.

Oznake: bolnica