Crveno-bijeli potvrdili: Argentinac napustio Zvezdu
Argentinski defanzivac Aleks Vigo napustio je Crvenu zvezdu i vratio se u River Plejt, saopštili su crveno-bijeli.
“FK Crvena zvezda obaveštava javnost da se pozajmica Aleksa Viga u našem klubu završila, te da je argentinski fudbaler pojačao ekipu iz svoje domovine. Puno sreće u nastavku karijere”, objavili su crveno-bijeli na društvenim mrežama.
