Drugo pojačanje za novu sezonu: Zoran Kvržić predstavljen u banjalučkom Borcu

Fudbalski klub Borac iz Banjaluke predstavio je drugo pojačanje za novu sezonu,a to je Zoran Kvržić.

Bivši reprezentativac BiH (osam nastupa) postao je drugi igrač, poslije Nemanje Mihajlovića koji stiže u klub iz Banjaluke a značajno je da ima državljanstvo BiH.
Tokom karijere igrao je za Proleter iz Teslića, zatim je najveći dio proveo u Hrvatskoj. Nastupao je za HAŠK, Osijek, Rijeku, Slaven Belupo i Šibenik, a još je nosio dresove Specije, Šerifa i turskog Kajzerija.
Kvržić je u Šibeniku prošle sezone odigrao 31 meč i postigao jedan gol, uz tri asistencije, piše Glas.

Oznake: Banjaluka, Borac