Džekson potpisao za Čelsi: Klub iz Londona izdvojio 35 miliona evra
Nikolas Džekson novi je član Čelsija, saopštio je danas fudbalski klub iz Londona na zvaničnom sajtu.
Reprezentativac Senegala je plaćen Viljarealu 35 miliona evra, a sa čelnicima “plavaca” potpisao osmogodišnji ugovor.
DŽekson (22) je prošle sezone za Viljareal u La Ligi odigrao 26 utakmica i postigao 12 golova. Fudbaler rođen u Gambiji je drugo pojačanje Čelsija u špicu napada za sljedeću sezonu, a prije njega je na Stamford bridž doveden Kristofer Nkunku iz Lajcpiga za 60 miliona evra.
