Hoće nazad u Real iz Totenhema: Bejl namjerava da ponovo obuče dres kraljevskog kluba

Velšanin Garet Bejl (privremeno) je napustio Real Madrid zbog Totenhema, ali već poslije šest mjeseci želi da se vrati.

Bejl nije zadovoljan kako se odvija njegova pozajmica u Londonu i po isteku iste namjerava da ponovo obuče dres kraljevskog kluba.

Kada je shvatio da nije u prvom planu Žozea Murinja, odnosno da je “zakucan” za klupu, radije bi istu ulogu imao u Realu.

Bejl želi da u Madridu odradi posljednju godinu ugovora sa Realom, pa čak i pod palicom Zinedina Zidana s kojim nema najbolji odnos, iako “pjevci” hoće da ga zadrže.

Problem Realu je što Bejl ima platu od 22 miliona evra godišnje i ljudi iz kluba nisu srećni što moraju toliko da izdvajaju za igrača koji nema veliki doprinos na terenu, piše B92.

Oznake: Totenhem