Inzagi nakon poraza u finalu Lige šampiona: Imamo za čim da žalimo

Imamo za čim da žalimo, izgubili smo od veoma snažnog tima, ali želim da čestitam mojim igračima.

Moraju da budu ponosni, rekao je trener fudbalera Intera Simone Inzagi poslije poraza u finalu Lige šampiona od Mančester Sitija (1:0).
“Momci su odigrali odličnu utakmicu. Izgubili smo finale koje smo smo željeli da dobijemo po svaku cijenu, ali ne bih mijenjao ove igrače ni za šta i cio svijet je vidio zašto”, istakao je Inzagi i dodao da ne vjeruje kako nisu izborili produžetke imajući u vidu sjajne šanse u finišu meča, prenosi Tanjug.