Kapiten ostaje u klubu: Subić produžio saradnju sa Borcem
Klupsko rukovodstvo banjalučkog Borca ovih dana ima pune ruke posla.
Sa završetkom premijerligaške sezone krenulo se sa sklapanjem igračkog mozaika za narednu, a Aleksandar Subić, kapiten FK Borac, danas je parafirao novi dvogodišnji ugovor, piše ATV.
Subić je minule sezone sa kapitenskom trakom predvodio Borčeve fudbalere, a pamtiće je i po svojoj 200. odigranoj utakmici u dresu banjalučkog kluba.
