Kostić se izvinio navijačima: Volim Frankfurt, ali sam imao psihičkih problema
Želio bih iskreno da se izvinim navijačima što su bili pogrešno informisani, kaže srpski reprezentativac.
Fudbaler selekcije Srbije, Filip Kostić, ovog ljeta je trebao da pređe u Lacio, ali to je spriječio njegov trenutni klub, Ajntraht.
Naime, Lacio je htio platiti traženo obeštećenje, ali vodeći ljudi Ajntrahta namjerno su im dali pogrešnu mail adresu i onda su tvrdili da uopšte nisu dobili ponudu za Kostića.
Njemački mediji su prenijeli informaciju da Kostić štrajkuje zbog toga i ne želi da trenira, ali se sada oglasio i sam srpski reprezentativac.
“ Nisam bio psihički spreman da nastupam protiv Arminije, ali to nije bio štrajk. Volim Ajntraht. Želio bih iskreno da se izvinim navijačima što su bili pogrešno informisani. Ostajem mentalno jak i nastavit ću da se borim za klub jer sam potreban timu”, poručio je Kostić na društvenim mrežama.
