Musa oduševljen trofejem Evrolige: Od sada pijem isključivo iz njega FOTO

Džanan Musa popeo se sinoć na krov košarkaške Evrope sa Real Madridom, nakon drame u finišu protiv Olimpijakosa.

Nakon susreta Musa nije skrivao zadovoljstvo, a takođe nije mogao sakriti divljenje prema trofeu namijenjenom osvajaču Evrolige.
“Pijem samo iz ovoga od sada. Ovo će biti moja čaša kod kuće”, poručio je Musa, prenosi N1.