Nadal čestitao Đokoviću na osvajanju 20. slema: Sjajno je što smo sada nas trojica izjednačeni
Čestitke Novaku Đokoviću nakon osvajanja 20. gren slem titule stižu sa svih strana.
Nakon Rodžera Federera koji nije čekao dugo nakon završenog meča u kome je Novak Đoković šesti put osvojio Vimbldon, a upisao 20. gren slem titulu, oglasio se i treći član velike trojke i “kluba 20“.
Rafael Nadal čestitao je Đokoviću na uspehu koje je ostvario u nedelju.
“Čestitam Nole na ovom sjajnom uspjehu. 20 gren slem titula je zaista velika stvar i sjajno je što smo sada nas trojica izjednačeni po tome. Sjajan posao i još jednom – čestitam tebi i tvom timu na uspjehu“, napsiao je Nadal na svom Tviteru.