Nova medalja za Srbiju: Krstićeva zlatna na Evropskim igrama
Kik-bokserka Srbije Aleksandra Krstić, osvojila je zlatnu medalju na Evropskim igrama, pošto je u finalu savladala Njemicu Alinu Sofija Sođinou.
Krstićeva je slavila u disciplini pun kontakt do 70 kilograma.
Iskusna kik-bokserka donijela je tako Srbiji treću zlatnu medalju i ukupno 16. na Evropskim igrama u Poljskoj.
Aleksandra Krstić je do pobjede došla nakon tri runde, rezultatom 2:1 nakon glasanja sudija.
