Novakova laganica, šmekerica i novogodišnja čestitka iz Australije: “Sam sam sebi dovoljan” VIDEO
Novak Đoković je na nesvakidašnji način čestitao svima novogodišnje praznike.
Novak Đoković čestitao je Novu godinu svima uz zanimljiv snimak iz Australije. Stigao je tamo prije nekoliko dana i odlučio je da se obrati svima pred početak turnira u Adelejdu. Objavio je kratak snimak na Instagramu i oduševio mnoge.
View this post on Instagram
“Srećna Nova godina. Sam sebi dovoljan”, napisao je Đoković uz klip na kom je pokazao i svoje muzičke kvalitete. Rukama je udarao u sto i to uz poseban ritam, a onda je na kraju klipa stavio naočare za sunce, podigao kragnu i bacio salvetu u vis. Tu je bio i njegov brat Marko Đoković.
U novu 2023. godinu Novak ulazi u Adelejdu, prvo će igrati meč u dubl konkurenciji sa Vasekom Pospišilom (Kanada). Njihovi rivali biće hrvatsko/ekvadorski tandem Tomislav Brkić/Gonzalo Eskobar. Što se singla tiče, prvi rival biće mu Konstant Lestijen iz Francuske.
