Pauza neizbježna! Fudbaler Partizana zbog problema sa anemijom završio polusezoonu

Fudbaler Partizana, Izraelac Bibars Natho, zbog problema sa anemijom završio je polusezoonu.

Natho je na Instagramu napisao da mu rezultati krvi nisu najbolji i da će morati da pauzira.
Reprezentativac Izraela nedavno je zamjenjen već u 23. minuti utakmice sa Austrijom zbog problema sa disanjem.

Oznake: anemija, Pauza